Програма за първенството на А ПФГ

Всичко за Българския шампионат и Купата на България - програми, резултати и новини!

Moderator: Модератори - БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛ

Програма за първенството на А ПФГ

Postby спортист » Tue Sep 04, 2007 3:46 pm

м. Юли

07.07 /събота/ Интер - тото - II квалификационен кръг
08.07 /неделя/ Интер - тото - II квалификационен кръг


14.07/събота/ Интер - тото - II квалификационен кръг
15.07 /неделя/ Интер - тото - II квалификационен кръг


17.07/вторник/ ШЛ - I квалификационен кръг
18.07 /сряда/ ШЛ - I квалификационен кръг
19.07/четвъртък/ ШЛ - I квалификационен кръг


21.07 /събота/ Интер - тото III квалификационен кръг
22.07 /неделя/ Интер - тото III квалификационен кръг


24.07 /вторник/ ШЛ - I квалификационен кръг
25.07 /сряда/ ШЛ - I квалификационен кръг

26.07/четвъртък/ Суперкупа на България (Левски - Литекс)

28.07/събота/ Интер - тото - III квалификационен кръг
29.07 /неделя/ Интер - тото - III квалификационен кръг

31.07 /вторник/ ШЛ - II квалификационен кръг

м. Август

01.08 /сряда/ ШЛ - II квалификационен кръг
02.08/четвъртък/ УЕФА - I квалификационен кръг


07.08 /вторник/ ШЛ - II квалификационен кръг
08.08 /сряда/ ШЛ - II квалификационен кръг

I кръг - 18.00 часа

11.08 /събота/ Вихрен /Сандански/ - Левски /София/
Литекс /Ловеч/ - ЦСКА /София/ 20.45 ч. - БНТ
Спартак /Варна/ - Ботев /Пловдив/
Видима Раковски /Севлиево/ - Марек /Дупница/
Пирин-Благоевград /Благоевград/ - Черно море /Варна/
Локомотив /София/ - Локомотив /Пловдив/
12.08. /неделя/ Беласица /Петрич/ - Черном.-Бургас (Бургас)
Славия /София/ - Берое /Стара Загора/


14.08 /вторник/ ШЛ - III квалификационен кръг
15.08 /сряда/ ШЛ - III квалификационен кръг
16.08/четвъртък/ УЕФА - II квалификационен кръг

II кръг - 18.00 часа

18.08 /събота/ Левски - Берое 19.30 ч.
Локомотив Пд - Славия
Марек - Пирин - Благоевград
Черноморец-Бургас - Спартак Вн 20.00 ч.
19.08 /неделя/ Черно море - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Ботев Пд - Видима Раковски
ЦСКА - Беласица 19.30 ч.
Вихрен - Литекс

22.08 /сряда/ Контрола Национални отбори

III кръг - 18.00 часа

25.08 /събота/ Литекс - Левски 20.45 ч. - БНТ
Беласица - Вихрен
Спартак Вн - ЦСКА
Видима Раковски - Черноморец-Бургас
Пирин-Благоевград - Ботев Пд
Локомотив Сф - Марек
Берое - Локомотив Пд
26.08 /неделя/ Славия - Черно море


28.08 /вторник/ ШЛ - III квалификационен кръг
29.08 /сряда/ ШЛ - III квалификационен кръг
30.08/четвъртък/ УЕФА - II квалификационен кръг


м. Септември

IV кръг - 17.00 часа


01.09 /събота/ Левски - Локомотив Пд 19.30 ч.
Черно море - Берое
Марек - Славия
Черноморец-Бургас - Пирин-Благоевград 19.00 ч.
Вихрен - Спартак Вн
02.09 /неделя/ Ботев Пд - Локомотив Сф 17.30 ч. - БНТ
ЦСКА - Видима Раковски 19.00 ч.
Литекс - Беласица 19.00 ч.

08.09 /събота/ Холандия - България - ЕК
11.09 /вторник/ България - Англия - ЕК младежи
12.09 /сряда/ България - Люксембург - ЕК

V кръг - 17.00 часа


15.09 /събота/ Беласица - Левски
Спартак Вн - Литекс
Видима Раковски - Вихрен
Пирин-Благоевград - ЦСКА 16.00 ч. - БНТ
Локомотив Сф - Черноморец-Бургас
Берое - Марек
Локомотив Пд - Черно море
16.09 /неделя/ Славия - Ботев Пд


18.09 / вторник// ШЛ - I кръг групи
19.09 / сряда/ ШЛ - I кръг групи
20.09/четвъртък/ УЕФА - I предварителен кръг

VI кръг - 17.00 часа


22.09 /събота/ Левски - Черно море 19.00 ч.
Марек Локомотив Пд
Ботев Пд - Берое
Черноморец-Бургас - Славия 19.00 ч.
Беласица - Спартак Вн
23.09 /неделя/ ЦСКА - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Вихрен - Пирин-Благоевград
Литекс - Видима Раковски 19.00 ч.

VII кръг - 17.00 часа


28.09 /петък/ Локомотив Сф - Вихрен
29.09 /събота/ Спартак Вн - Левски
Видима Раковски - Беласица
Пирин-Благоевград - Литекс
Славия - ЦСКА 16.30 ч. - БНТ
Берое - Черноморец-Бургас
Локомотив Пд - Ботев Пд
30.09 /неделя/ Черно море - Марек


м. Октомври

02.10 / вторник// ШЛ - II кръг групи
03.10 / сряда/ ШЛ - II кръг групи
04.10/четвъртък/ УЕФА - I предварителен кръг


VIII кръг - 16.00 часа


06.10 /събота/ Левски - Марек 18.00 ч.
Ботев Пд - Черно море
Черноморец-Бургас - Локомотив Пд 18.00 ч.
Вихрен - Славия
Спартак Вн - Видима Раковски
07.10 /неделя/ ЦСКА - Берое 18.00 ч.
Литекс - Локомотив Сф 18.00 ч. - БНТ
Беласица - Пирин-Благоевград


12.10 /петък/ България - Португалия - ЕК младежи
17.10 /сряда/ Албания - България - ЕК

IX кръг - 16.00 часа

20.10 /събота/ Видима Раковски - Левски
Пирин-Благоевград - Спартак Вн
Локомотив Сф - Беласица
Славия - Литекс 15.00 ч. - БНТ
Берое - Вихрен
Локомотив Пд - ЦСКА 15.30 ч. - БНТ
Черно море - Черноморец-Бургас
Марек - Ботев Пд



23.10 / вторник/ ШЛ - III кръг групи
24.10 / сряда/ ШЛ - III кръг групи
25.10/четвъртък/ УЕФА - I кръг групи


X кръг - 14.30 часа

27.10 /събота/ Левски - Ботев Пд
Черноморец-Бургас - Марек 16.30 ч.
Беласица - Славия
Видима Раковски - Пирин-Благоевград
28.10 /неделя/ ЦСКА - Черно море 15.00 ч. - БНТ
Вихрен - Локомотив Пд
Литекс - Берое
Спартак Вн - Локомотив Сф


31.10 / сряда/ Купа "България - 1/16 финали

м. Ноември

XI кръг - 14.30 часа

03.11 /събота/ Пирин-Благоевград - Левски 14.15 ч. - БНТ
Локомотив Сф - Видима Раковски
Берое - Беласица
Локомотив Пд - Литекс
Черно море - Вихрен
Марек - ЦСКА 14.00 ч. - БНТ
04.11 /неделя/ Славия - Спартак Вн
Ботев Пд - Черноморец-Бургас


06.11 / вторник// ШЛ - IV кръг групи
07.11 / сряда/ ШЛ - IV кръг групи
08.11/четвъртък/ УЕФА - II кръг групи


XII кръг - 14.30 часа


10.11 /събота/ Левски - Черноморец-Бургас 16.30 ч. - БНТ
Вихрен - Марек
Спартак Вн - Берое
Видима Раковски - Славия
11.11 /неделя/ ЦСКА - Ботев Пд 16.30 ч.
Литекс - Черно море
Беласица - Локомотив Пд
Пирин-Благоевград - Локомотив Сф



16.11 /петък/ Англия - България - ЕК младежи
17.11 /събота/ България - Румъния - ЕК
20.11 /вторник/ Ейре - България - ЕК младежи
21.11 /сряда/ Словения - България - ЕК


XIII кръг - 14.30 часа


24.11 /събота/ Локомотив Сф - Левски 14.00 ч. - БНТ
Берое - Видима Раковски
Черно море - Беласица
Марек - Литекс
Ботев Пд - Вихрен
Черноморец-Бургас - ЦСКА 16.30 ч.
25.11 /неделя/ Славия - Пирин-Благоевград
Локомотив Пд - Спартак Вн


27.11 / вторник// ШЛ - V кръг групи
28.11 / сряда/ ШЛ - V кръг групи
29.11/четвъртък/ УЕФА - III кръг групи


м. Декември
XIV кръг - 14.00 часа


01.12 /събота/ Беласица - Марек
Спартак Вн - Черно море
Видима Раковски - Локомотив Пд
Пирин-Благоевград - Берое
02.12 /неделя/ Левски - ЦСКА 15.30 ч. - БНТ
Вихрен - Черноморец-Бургас
Литекс - Ботев Пд
Локомотив Сф - Славия



04.12 / вторник// ШЛ - резервна дата
05.12 / сряда/ УЕФА - IV кръг групи
06.12/четвъртък/ УЕФА - IV кръг групи


XV кръг - 14.00 часа

08.12 /събота/ Славия - Левски 13.45 ч. - БНТ
Черно море - Видима Раковски
Марек - Спартак Вн
Ботев Пд - Беласица
09.12 /неделя/ Берое - Локомотив Сф
Черноморец-Бургас - Литекс 16.00 ч.
Локомотив Пд - Пирин-Благоевград
ЦСКА - Вихрен 16.00 ч.


11.12 / вторник// ШЛ - VI кръг групи
12.12 / сряда/ ШЛ - VI кръг групи
Купа "България" - 1/8 финали

19.12 /сряда/ УЕФА - V кръг групи
20.12/четвъртък/ УЕФА - резервна дата


www.pfl.bg
спортист
 
Posts: 1559
Joined: Tue May 08, 2007 3:28 pm

8t60v4pb

Postby RogerItelp » Mon Sep 11, 2017 1:14 am

https://bitbucket.org/snippets/princehi ... f4/gknjyM/
https://bitbucket.org/snippets/santiago ... v8/8KAXpa/
https://bitbucket.org/snippets/lylecasi ... z9/L8j7L5/

Online MP600R Scanner Driver Ver.
https://www.flickr.com/groups/3908266@N ... 325290553/
https://bitbucket.org/snippets/harveywe ... e8/zKARKE/
https://www.flickr.com/groups/3908266@N ... 282933824/

VLC media player: VLC is a free and open source cross-platform multimedia Note: We had also published the best free PC media players to download Supported Operating Systems: Windows® XP Service Pack 3, Vista, 7, 8, 8.1. Jun 14, 2016 VLC Media Player 2.2.4 Free Download іѕ rеаllу thе bеѕt audio and vеdіо Player runs on аll ореrаtіng system, for еxаmрlе, Linux, Windows, Download free old versions of VLC media player. Mar 17, 2017 How to Download VLC Media Player for Windows 7 Smoothly VLC for Windows 7.
http://osrealty.ru/forum/viewtopic.php? ... 63#p471063
http://mola.camco.es/viewtopic.php?f=4& ... 807#p15807
http://subarusense.com/forum/viewtopic. ... 39#p110439

On a flash drive, and have booted from it multiple times on other PCs, but I just tried it on Finally I found that windows 7 in my laptop can't access the disk. Troubleshoot: Windows Won't Recognize Your USB Drive / Fix Unassigned its own AC adapter and Windows says your USB device is not recognized, .. 2000, XP, Vista and Windows 7: you can use LogMeIn (free version). I can use the USB cable and both will charge my Kindle, but neither recognize it as a drive. but my Win7 VM still gets the USB Device not recognized error in VB I (one time only) had the USB flash drive, which is NTFS formatted, When the computer rebooted the flash drive was not recognized so I.
http://google.com/q=wcj9siou
RogerItelp
 
Posts: 4236
Joined: Thu Aug 31, 2017 9:47 am
Location: Malaysia


Return to Българския шампионат и Купа на България


Similar topics


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron